sesje wiosenno-wielkanocne 2021

Kiedy za oknem ostatnie tchneinia zimy - ja już naprawdę tęsknię za wiosną! A Wy?
Jesli macie tak samo - zapraszam do studia na mini-sesje wiosenno wielkanocne! Fajna okazja na uzupełnienie domowej galerii o nowe, piękne zdjęcia.  
Terminy i rezerwacja: 
https://renataosinska.zalamo.com/book

mini-sesje świąteczne 2020

Jak co roku zapraszam na sesje świateczne w moim studiu. Bęzie klimatycnzie, nastrojowo, pięknie... W studiu dostepne piękne suknie i sukienki, śliczne rekwizyty, ciepło i przytulnie. Możecie wybrać jeden z 3 pakietów. Aby sprawdzić terminy i dokonać rezerwacji wystarczy wejść tutaj:
https://renataosinska.zalamo.com/book

sesje wiosenno-wielkanocne 2020

Kto nie tęskni za wiosną? Jest bliżej, niż się wydaje - w moim studiu! Zapraszam do rezerwacji sesji wiosenno wielkanocnych. Przygotowałam dla Ws dwie piękne, stylowe scenografie, odpowiednie nie tylko do zdjęć dziecięcych ale i rodzinnych.
Dostępne terminy i rezerwacja miejsc: https://renataosinska.zalamo.com/book


sesje świąteczne Gwiazdka 2019

To już tuż, tuż!
znów będziemy tworzyć magiczne fotografie, które przypomną Wam kiedyś ten czas i będziecie po nie sięgać gdy dzieci dorosną.
Te zdjęcia to także najlepszy prezent, wymarzony dla Waszych bliskich, w postaci kartek, kalendarzy, fotoobrazów, zdjęć w ramkach.
Zachęcam do rezerwacji już teraz ponieważ jeśli chcecie mieć zdjęcia gotowe na święta trzeba pomyśleć o tym odpowiednio wcześnie.

W moim przytulnym studio przygotowałam dla Was 4 scenografie, piękne, pachnące świętami, zimą, śniegiem. Jest dość miejsca, żeby zrobić ujęcia rodzinne, można w czasie sesji się przebrać, a ja mam masę rekwizytów i pomysłów, żeby wciągnąć w pozowanie małych modeli. Będzie co wspominać - gwarantuję!Sesje odbywają się w moim studio w Bielsku-Białej, na ulicy Boruty-Spiechowicza 24. Studio jest ciepłe i przytulne, przyjazne dzieciom.

Link do rezerwacji: https://renataosinska.zalamo.com/book
Telefon kontaktowy (proszę o smsa gdybym nie odbierała, oddzownię :) ): 509 568 591