fotografuję szczęście 

o mnie

profil

Renata Osińska Fotografia

Jestem fotografką i prowadzę wyjątkowe studio fotografii rodzinnej, dziecięcej i ciążowej w Bielsku-Białej. Dlaczego wyjątkowe? Bo to miejsce gdzie trafiają fantastyczni ludzie, pełne dobrej energii, szczęścia i uśmiechu. Tę atmosferę tworzymy razem, a ja te cudowne chwile utrwalam, aby przynosiły Wam radość, nie tylko dzisiaj.
Jaka będzie Wasza sesja? Taka, jak sobie zamarzycie. Po umówieniu terminu otrzymujecie ode mnie pakiet informacyjny, a następnie wspólnie ustalamy stylizaje. Pytam o ulubione kolory, gust, charakter. W moim studiu znajdziecie ogromną ilość dodatków, strojów, rekwizytów, wszystko, aby wykreować niepowtarzalny świat, często bajkowy, czasami poważny lub nostalgiczny, zgodny z Waszymi upodobaniami. Dbam o to, żebyście czuli się komfortowo i swobodnie na każdym etapie współpracy, rozwiewam watpliwości bo często to pierwsza profesjonalna sesja, pokazuję jak pozować, żeby podkreślić swoje atuty i daję możliwość wyboru ujęć, na których najbardziej się sobie podobacie.
Moją specjalnością są sesje roczkowe. Jeżeli spodziewacie się dziecka, to doskonałym pomysłem okaże się dla Was także sesja ciążowa, a kiedy tylko maleństwo pojawi się na świecie – piękna sesja noworodkowa lub rodzinne zdjęcia w ciekawej aranżacji.
Nawet jeśli jesteście na mojej stronie po raz pierwszy - jestem pewna, że spotkaliście już moje zdjęcia - w gazetach i książkach, na plakatach i bilboardach, produktach. Jednym z najbardziej znanych jest moje zdjęcie na opakowaniu syropu Nurofen Forte dla dzieci.