Fotografia rodzinna

Nie ma nic wspanialszego niż rodzinna więź, miłość, szczęście zatrzymane na fotografiach. To właśnie jest najcudowniejsza część pracy fotografa - uwiecznianie wspomnień, które będą trwały dłużej niż my.
Na sesji fotograficznej w moim studiu lub plenerze wspólnie wykreujemy piękne rodzinne portrety, wesołe zdjęcia dzieci, obraz łączących Was uczuć.

Przed sesją dostaniecie pakiet informacji o tym jak przygotować się do sesji oraz jak będzie ona przebiegała. Przedyskutujemy kwestię stroju, kolorystyki, stylu, który pasuje do Waszej rodziny. W czasie sesji będę dbała o Wasz piękny wygląd, utawię tak, abyście jak najkorzystniej wyszli na Waszych fotografiach. Po sesji to Wy wybierzecie ujęcia, któe najbardzije przypadną Wam do serca, a ja je delikatnie wyretuszuję, aby podkreślić naturalne piękno.

Dzieci zawsze na zdjęciach wyglądają ślicznie i słodko, prawda?
My, dorośli, za to z biegiem lat mam coraz więcej zastrzeżeń do swojej aparycji. Doskonale to rozumiem, dlatego szczególnie zapraszam Cię  jeśli unikasz aparatu fotograficznego jak ognia bo uważasz, że nie jesteś fotogeniczna, masz za dużo kilogramów, zmarszczek - pozwól mi zrobić zdjęcia, na których spodobasz się sobie.
Napisz do mnie lub zadzwoń, bez zobowiązań, porozmawiajmy o tym jak może wyglądać sesja marzeń.
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: 509 568 591