Renata Osińska Fotografia

sesje kobiece z makijażem i stylizacją

Studio fotograficzne zapewnia wszystko, co potrzebne do takiej sesji - fotograf dobiera strój, stylizację, makijaż wykonuje profesjonalna wizażystka. Jako fotograf pokazuję także jak się ustawić, gdzie patrzeć, jakie gesty wykonywać. Wspólnie odkrywamy piękno drzemiące w każdej kobiecie.
Sesje odbędą się 9.09.2017, w Studiu fotograficznym w Bielsku-Białej. Godziny: 9:00 lub 10:30.
Rezerwacja terminu po wpłacie zadatku, kontakt w celu potwierdzenia dostępności wybrane godziny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 509 568 591
Cena - przy rezerwacji do 23.09 włącznie 350 zł, później - 400 zł.

Nowy pakiet fotograficzny w ofercie - "pokolenia"

Pakiet fotograficzny pokolenia:
- portret pokoleniowy - 2 wydruki formatu 20x30 cm
- portret najmłodszego pokolenia - 2 wydruki 15x23 cm
- wersje elektroniczne zdjęć
Cena: 150 zł
Cena niezależna od ilości pokoleń. Dodatkowo można wykonać inne fotografie - wspólne ujęcia lub indywidualne, w cenie 25 zł sztuka.
Sesja fotograficzna odbywa się w moim studiu w Bielsku-Białej. Rezerwacja terminu: 509 568 591 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Indywidualne Sesje Komunijne

Sesja fotograficzna z tej okazji bęzie piękną pamiątką. Wspaniale nadaje się na prezent. Do wyboru oferuję mały pakiet studyjny - 5 fotografii, na płycie oraz w formacie 15x23 cm lub duży pakiet - studio lub plener, 13 fotogafii, na płycie i w formacie 15x23 cm + obraz na płótnie 30x45 cm.

zapisy na mini-sesje wielkanocne

Studio fotorgaficzne zapraszam na sesje zdjęciowe w klimacie wielkanocnym. Będą dostępne dwie scenki - jedna pastelowa, jasna i druga nasycona barwami wiosny. W trakcie sesji fotograf wykonuje kilkadziesiąt zdjęć, spośród których to Wy wybieracie najlepsze. W pakiecie są 4 fotografie (5 dla stałych klientów), wydrukowane w formacie 15x23 cm oraz w formie jpg - można też wykupić dodatkowe w cenie 25 zł sztuka. Osoby, które zapiszą się do grupy fotograficznej studia otrzymają także komplet kartek świątecznych w formie drukowanej!